Wild West Gold Slot

Wild West Gold Slot

Günümüzde en çok oynanan ve en çok kazandıran slot oyunları listesinin başında Sweet Bonanza Slot Oyunu yer alıyor. Ülkemizde de yüz binlerce kişi Sweet Bonanza Oyna seçeneği ile oyunlarını oynuyor ve çok güzel kazançlar elde ediyor. Sitemizde Sweet Bonanza’nın nasıl bir oyun olduğunu, nasıl ve nereden oynanabildiğini detaylıca anlattık. Sweet Bonanza Nasıl oynanır sorusunu cevapladık. Son dönemlerin en başarılı yazılım ve alt yapı servis sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play’in geliştirdiği Sweet Bonanza bir numara olsa da aynı sağlayıcının sunduğu benzer oyunlar da var. Bu tarz benzer oyunlar da sık sık tercih ediliyor. Örneğin yine aynı servis sağlayıcısı tarafından geliştirilen Wild West Gold Slot Oyunu da ülkemizde ve dünyada büyük ilgi görüyor. Bu yazımızda da Wild West Gold oyunu hakkında detaylı bilgi verelim.

Wild West Gold Slot

Pragmatic Play oyunları özellikle Türkiye pazarında büyük bir ilgi görüyor. Çünkü bu oyunların grafikleri çok daha yenilikçi ve eğlenceli. Oyunları oynaması da çok keyifli. Tabii aynı zamanda çok da heyecanlı. Kazanç oranlarının çok yüksek olması ve oyun varyanslarının yüksek olması da ilgi çekiyor. Ayrıca Pragmatic Play’in oyunlarını oynaması çok kolay. Anlaşılır bir oyun stili var. Zaten Sweet Bonanza da tam olarak bu nedenler ile bu kadar ünlü olmuştu. Wild West Gold da tam olarak aynı nedenler ile çok seviliyor ve tercih ediliyor.

Oyunun oynanış tarzı da Sweet Bonanza’ya benziyor. Burada da hem bonus satın alma özelliği aktif oluyor hem de normal spin çevirme yapabiliyorsunuz. Bonus oyununda 8 free spin ile başlıyorsunuz. Scatter olarak geçen rozet sembolleri ek free spinleri aktif ediyor. Wild ve çarpan kazançları da kazançları katlıyor. Hemen hemen tüm casino slot oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da en yüksek kazançları bonus kısmında alabilirsiniz. Bu oyun ile ilgili daha detaylı içeriği görmek, oyunun oynanışını izlemek için Youtube.com sitesindeki Öğrenci Slotu kanalı sayfasını inceleyebilirsiniz. Burada tüm oyunların videoları, çekilişler ve etkinlikler düzenli olarak yapılıyor olacak.